honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

How does paving parking lots and roads with concrete or asphalt affect surface water and groundwater?
A delivery of packaged frozen vegetables should be rejected if
simplify 2n+5.5-0.9n-8+4.5p
SOMEONE PLEASE HELP ME. Alright so I need someone to explain how to do probabilities. Like the expected values calculations, how to do a probability tree diagra
How and why did the goals of the united states foreign policy change from the end of the first world war to th end of the korean war?
Calculate kp at 298.15 k for the reactions (a), (b), and (c) using δg°f values.
What was general douglas macarthur's reaction to president harry truman's insistence on a limited war answers?
What happens in the body of a person with type 2 diabetes?
A symbolic interactionist may compare social interactions to: question 56 options:
Name of compound that has the formula pcl3