Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Dorothy types 120 words per minute. How many words does Dorothy type in 1.75 minutes?
What would happen to the equilibrium mixture if the chlorine gas was allowed to escape? (explain your answer )
Why do people who run down ponies often get sore throats? It's on my math worksheet.
a specialized dictionary is one that
write each rate as a unit rate. 3 inches of rain in 6 hours
The system of equations is inconsistent. What are the missing values? Y=2/3x + 3 Y=__/__x + 5 Fill in the blanks
What was the purpose of the Open Door Policy?
Evaluate the expression when a = 4. 2a^3 A. 14 B. 24 C. 128 D. 512
The telephone was an innovation of A. Guglielmo Marconi B. Thomas Edison C. Alexander Graham Bell D. Jean Lenoir E. Gustav Eiffel
Is a baseball and cannon are dropped from the same height at the same time, which ball will hit the ground first?