Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Please help with Algebra 1
Dalia has just enough money to buy either 6 pears and 20 oranges or 12 oranges and 11 pears. A pear costs $ 0.80. How much does an Orange cost ?
a antonym for biosphere
PLEASE HELP I GIVE THANKS
The section of the small intestine between the duodenum and ilium?
an explanation describe if a square-eyed pet mates with another square-eyed pet, can they have any round-eyed offspring.
Which is an example of a structural adaptation of a plant? A. plant moving toward light to increase photosynthesis B. roots responding to gravity to get to wa
Sue stacked one box onto another. The bottom box had the height of 2 1/3 feet and the top box had the height of 3 2/3 feet. How tall were the stacked boxes?
What is the sum of 6/10 plus 7/12
4.2meters= how many centimeter