oqhixlism
oqhixlism oqhixlism
  • 03-06-2020
  • English
contestada

please help me with this

please help me with this class=

Respuesta :

Gemkittynomnom
Gemkittynomnom Gemkittynomnom
  • 03-06-2020

Answer:

I think is is D)

Explanation:

Hope this helps

Answer Link
bahaahanna28
bahaahanna28 bahaahanna28
  • 03-06-2020

Answer:

d

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Are 55:100 and 66:120 equal
Which document expresses that people are entitled to the free exercise of religion?
Rectangle EFGH is graphed on a coordinate plane with vertices at E(-3,5), F(6,2), G(4,-4),and H (-5,-1). Find the slopes of each side.
What times what equals 325
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
What is the x-intercept of the line with the equation 1/3x + y = -15 ?
Julian counted the number of times he drove across the Seven Mile Bridge while vacationing in the Florida keys. He crossed the bridge 34 times. How many miles i
Factor –8x3 – 2x2 – 12x – 3 by grouping. What is the resulting expression?
What times what equals 65
Which process could a forensic scientist use to analyze a DNA sample from a crime scene to identify a criminal?